İnternetten İçerik Kaldırma

eKORUMA’da İçeriğiniz Kaldırıldıktan Sonra Ödeme Yaparsınız

İçerik Kaldırma

İnternetten içerik kaldırma işlemi bir kişi veya marka hakkında izinli veya izinsiz olarak paylaşımı yapılan içeriklerin internet ortamından kaldırılması anlamına gelmektedir.

Kişi ve kurumlardan izinsiz olarak video, haber, içerik, gizli çekim yapılmış videolar, kişilik haklarını ihlal eden yayınlar, yalan veya karalayıcı haberler, rakiplerden gelen dijital saldırılar olarak düşünebilirsiniz.

Kurumunuzla ilgili yada özel hayatınızla ilgili internette yer alan içerikler markanızı veya kariyerinizi olumsuz etkileyebilir, hakkınızda yayınlanmış olan ve istemediğiniz içeriklerin kaldırılması artık zor değil.

Kişi ve kurumlar bir ürün , hizmet veya kişi için araştırmalarını internet üzerinden yapmaktadır. Karşılarına çıkabilecek olumsuz içerikler doğrudan etkileyecektir.İnternette hakkınızı ihlal eden marka imajınıza zarar veren içerikleri kaldırabilirsiniz.

İnternette Hangi Kanallardan İçeriklerimi Kaldırabilirim

İnternette hakkınızda yayınlanmış olan tüm içerikler için kaldırma işlemi başlatabilirsiniz. (Twitter, Facebook, Instagram, Forum siteleri, Bloglar ,Sözlükler, Şikâyet siteleri ,Haber Siteleri, Video Siteleri vb.)

İnternetten İçerik Kaldırma Süreci

İnternetten içerik kaldırma  işlemine başlamadan önce, kaldırılmasını talep ettiğiniz içerikler detaylı olarak analiz ediliyor ve sonrasında kaldırma işlemleri ile alakalı süreç başlatılıyor. İçeriğinizin durumu hakkında bilgi vermek için uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

İçerik kaldırma işlemlerini onaylamanız halinde ise içeriğinizin, kaldırma durumunu kullanıcı adı ve şifreniz ile girerek online portalımızdan  takip edebilirsiniz. İçerik kaldırma işlemlerimizde üstelik hiç bir ön ödeme talep edilmeden, içerik kaldırıldığı taktirde faturalandırma yapılmaktadır.

Hemen bilgi almak için sistemimize üye olabilir, whatsapp iletişim hattımızdan veya sayfanın sağ alt köşesinden bize ulaşabilirsiniz.

eKORUMA Online Portal

eKORUMA’nın geliştirmiş olduğu online portal sayesinde kaldırma işlemi başlattığınız her linki, kendi kullanıcı adı ve şifreniz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Diğer Özellikler

  • Link Gönderme
  • Link Durumu Takibi
  • Gönderilen Linkler ile İlgili Genel Özet Rapor
  • Fatura Ekranınız