Telif Koruma

filmlerinizi, dizilerinizi, eserlerinizi dijital dünyada koruyun !

Eserlerinizin Telifini Korumak

Hak sahiplerinin telif haklarını hiçe sayarak, internette illegal olarak yayınlanan (Film, Dizi Film, video, Müzik eseri, resim ve basılı yayın) içeriklerden dolayı hak sahiplerini zarara uğratmaktadırlar. İnternetteki telif haklarınızı eş zamanlı takip ederek hak sahipleri adına bu korsan yayınların engellenmesi ve korsan yayınlardan kaybedeceği zararı minimuma indirecektir.

Dizi Film Telif Ve Korsan Koruma

İnternette ortamında sizden izinsiz olarak  yayınlanan, dizilerinizin takibi yapılır ve korsan olarak yayılmaması için hızlı ve etkili aksiyonlar alınır.

Sinema Filmi Telif Ve Korsan Koruma

İnternet ortamı gibi kontrol edilemez bir mecrada, filmlerinizin korsan olarak yayınlanmasını engellenir, kaldırılması için hızlı ve etkili aksiyonlar alınır ve bu konuda ortaya çıkabilecek zararlar minimuma indirilir

Müzik Telif Ve Korsan Koruma

Video ve müzik eserlerinizin, hak sahibi olmayan kişiler tarafından paylaşılmasının ve bu paylaşımlardan kazanç sağlanmasının durdurulması işlemleri yapılır, sorumlular hakkında etkili yollara başvurulur.

Fotoğraf Ve Görsel Telif Koruma

Çalınan fotoğraflarınızın korunması maddi zararın en aza indirilerek, tazmin edilmesi için yasal süreç tarafımızca en iyi şekilde takip edilir ve fotoğrafların ilgili sitelerden kaldırılması sağlanır.

İ̇çerik Telif Koruma

Tarafınızdan oluşturulmuş olan içeriklerinizin sizden izinsiz olarak çoğaltılması, dağıtılması ve kendi eseriymiş gibi yayınlar kişi ve kurumlardan koruyabilir ve gerekli yaptırımları uygulatabilirsiniz.

Kitap Ve Makale Telif Koruma

Kitap ve makalelerinizi izinsiz olarak çoğaltan, dağıtan ve kendi eseriymiş gibi gelir elde eden kişilere karşı gerekli takipler yapılır ve bulunduğu ortamdan kaldırılır.

Dmca Telif Koruma

Telife konu olan eserlerinizi, internet ortamında izinsiz yayınlayan internet sitelerinin arama motorlarında çıkmasının engellenmesini, içeriğin kalıcı olarak kaldırılmasını lisanssız ürün kullanma kısmında etkili süreçlerin başlatılmasını ve takip edilmesini sizin adınıza yapmaktadır.

Youtube Telif Takibi Ve Kanal Yönetimi

Youtube kanalında yayınlamış olduğunuz içeriklerinizi koruyor ve sizden izinsiz yayınlayarak gelir elde eden kişilerin hesaplarından videolarınızı kaldırıyoruz.