Web Monitoring

Web Monitoring, tarafınızca belirlenmiş olan anahtar kelimeler ile projeler oluşturmaya ve internette yayın yapan her kanalda (haber, forum, sözlük, blog, şikayet sitesi vb.) çıkan sonuçları görmenize imkan sağlayan gelişmiş bir monitoring ürünüdür.

Bu sayede siber dünyada siz veya markanız hakkında veya belirlediğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda anlık olarak paylaşılmış her içeriğe erişmiş olursunuz. Monitoring sonuçlarınızı filtreleyebilir ve dilerseniz PDF veya Excel formatında raporlayabilir, sunumlarda kullanılmak üzere dışarı aktarabilirsiniz. Belirlediğiniz aralıklarda raporlarınızı ve sonuçlarınızı belirlediğiniz mail adresine düzenli olarak yönlendirebilirsiniz. 7/24 otomatik tarama sayesinde siz çevrimiçi değilken de taramalarınızı yapabilir ve dilerseniz bildirim servislerimizden faydalanabilirsiniz.

Dilediğiniz anda Web Monitoring ekranından belirlediğiniz sonuçlar için kaldırılma talebinde bulunabilirsiniz.

Domain Monitoring

Domain Monitoring sayesinde marka adınız, müşterileriniz, isminiz veya belirlediğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda alınmış bütün alan adlarını güncel olarak takip edebilmenizi sağlar.

Phishing saldırısı ve itibar kaybı yaşatacak kötüye kullanım tespit edilirse anında bildirim alın. Monitoring sonuçları doğrultusunda alınan alan adlarının servis sağlayıcıları, IP adresleri ve akftiflik durumları ve daha bir çok veriyi beraberinde kolaylıkla gözlemleyebilir, filtreleyebilir, raporlayabilir, verilerinizi dışarı aktarabilir ve otomatik tarama sayesinde hizmetlerimizden kesintisiz faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya Monitoring

Sosyal Medya Monitoring ile belirttiğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda oluşturduğunuz projelerle popüler sosyal medya platformlarında (Twitter, Instagram, Youtube, Tiktok) açılmış bütün hesapları dilediğiniz anda sizler için taramaya olanak sağlar.

Otomatik tarama seçneğimiz ile belirlediğiniz aralıklarda siz çevrimiçi değiken de taramalaranızı yapabilir ve bildirimler alabilirsiniz. Monitoring sonuçlarınızı istediğiniz anda PDF veya Office formatlarında kullanıma hazır bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Monitoring ekranından istediğiniz sonuçları içerik kaldırma ürünümüze kolaylıkla aktarıp, kaldırılma talebinde bulunabilirsiniz.

Uygulama Yorum Takibi

Google Play ve Appstore üzerinde uygulamalarınıza yapılan yorumları uygulamanın bulunduğu platforma ve yorum durumuna göre filtreleyebilir ve tek platformda kolaylıkla takip edebilirek kullanıcı geri dönüşlerinizi kolaylıkla değerlendirebilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

İsterseniz otomatik tarama ve bildirim seçeneği ile belirlediğiniz aralıklarda düzenli olarak takip gerçekleştirebilir ve uygulama güncelleştirme sonucu geri bildirimleri değerlendirmelerinizi otomatik hale getirebilrisiniz.