eKoruma olarak kurumsal kimliğinizi ve departmanlarınızı güçlendirmek, süreci hızlandırmak ve iş gücünü minumuma indirmek için sunduğumuz genişletilmiş çözümlerle sizlerleyiz.

Müdahale
eKoruma olarak bizler için tespit kadar olaylara müdahale hızı da oldukça önemlidir. Kuruluşların bu yönde en hızlı şekilde hedefleri belirleyip doğru kararlar vermeleri hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple size veya markanıza zarar eden içerikleri dilediğiniz anda diğer ürünlerimizden İçerik Kaldırma ekranına aktarabilirsiniz. Sonuçlanan aksiyonlara göre otomatik olarak geri bildirim alabilir ve sonuuçları anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Aktarılan içerikleri listeler halinde değerlendirebilir ve dilediğiniz içeriklerin kaldırılması için süreç başlatabilirsiniz. eKoruma olarak sizler için sürece dahil ettiğiniz bütün içeriklere gerekli işlemlerin yapılması bizler için en büyük önceliğimizdir.

Kontrol
Sizilerin, kuruluşların, markaların veye fikri mülkiyet eserlerinin sağlam bir yapıya sahip olabilmeleri için süreçlerin anlaşılır, değerlendirebilinir ve kontrol edilebilir olmaları her aşamada büyük önem arz etmektedir. Sizlere sunduğumuz detaylandırılmış whitelist özelliği, değerlendirme grafikleri, detaylandırılmış filtreler ve özet iş akışı tabloları ile hedefe en hızlı şekilde ulaşmayı ve oluşabilecek iş yükünü azalatmayı amaçlıyoruz.

Raporlama
Yapılan işi ve işlemleri raporlayabilmek ve anlık olarak kullanabilmek her kuruluş ve departman için değerlidir. eKoruma paneliniz üzerinden anlık oalrak ilgili grafiklerin ve detaylandırılmış tabloların dahil edildiği raporunuzu indirebilirsiniz. Dilerseniz Otomatik Rapor özelliğimiz sayesinde raporlarınızı belirlediğiniz ürünler için istediğiniz tarihlerde otomatik olarak PDF veya Excel formatında belirttiğiniz mail adreslerine gönderebilirsiniz.