Tehditleri kuruluşunuzu ve sizi etkilemeden önce tespit edin ve önleyin. Alanında uzman ürünlerimiz sayesinde sunduğumuz siber güvenlik savunmanızı güçlendiriyoruz.

Dijital dünyada veri güvenliğini sağlamak önemli bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır. Her yıl yüzlerce kurum ve kuruluş veri ihlali nedeniyle itibar kaybı ve cezalarla karşılaşmakta. eKoruma’nın gelişmiş monitoring ürünleri ile kuruluşunuzun önemli verilerinin internettte sızdırılmış olup olmadığını öğrenin ve markanızın dijital varlığını 7/24 takip altına alın. Otomatik tarama ve bildirim özelliği sayesinde ihalalllere karşı her an koruma altında olun.

Kuruluşunuzun ve markanızın siber güvenlik takip ve yönetimi için doğru anahtar kelimelerin ve takip sistemlerinin seçimi hayati önem taşımaktadır. Siber güvenlik, itibar koruma, risk analizi ve kriz yönetimi gibi birimler de birbirlerini doğrudan etkilemektedir. Bu birimlerin risklere karşı tespit ve müdahale süreçleri ve hızları iş yükünün önemli bir payını oluşturmaktadır. Siber güvenliğinizi sağlamak, veri ihlallerinin önüne geçmek ve itibar kaybı, cezai işlem gibi risklerle karşı karşıya kalmamak, birimlerinizin takip, yönetim, müdahale ve raporlama süreçlerinin doğru ve hızlı bir şekilde südürülebilirliğini sağlamak için eKoruma gelişmiş ürünleri ile yanınızdadır.

Veri Sızıntısı Tespiti

Hassas bilgelerinizin ve datalarınızın yetkisiz kişilerden korunması kuruluşlar tarafından büyük bir hassasiyet ve çaba gerektirmektedir. Kurum içi veya kurumlar arası veri paylaşılabilmekte ve bu paylaşım sırasında bilgilerin yetkisiz kişilere sızması veya sızdırılması durumuyla karışılabilmektedir. Kuruluşların veri sızıntıları problemlerinin aşılması amacı için Veri Sızıntısı Tespiti ürünleri önerilmektedir. Veri sızıntısı tespiti, internet ortamının belirlenen anahtar kelimeler ve ayarlar ile taranması ve bu verilerin sızdırıldığı ortamların bulunması işlemidir. Sızdırılan veriler, ticari ve finansal veriler, kredi kartı verileri, şirket sırları, gelecek planları, henüz yayınlanmamız uygulamalar ve projeler olabilir.