Dijital Dünya Sizi İzliyor Olabilir

Bu Yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Dijital dünya sizi izliyor olabilir, evet yanlış duymadınız. İnternet kullanımının ve teknolojinin yaygınlaşması ile günümüzde birçok kişi farklı sosyal medya kanallarında bireysel hesap kullanımına başladı. Dijital dünyanın yaygın kullanım alanları arasında sosyal medya kanalları, video paylaşım siteleri, haber siteleri gibi birçok bilgi akışı ve etkileşim sağlayacak girişimler bulunuyor. Her geçen gün dijital medya araçlarının kullanımının yaygınlaşması ise farklı etkileşim seçeneklerini bizlere sunmaya devam ediyor.  Sosyal medya kanallarının kullanılması bu gibi olumlu sonuçları bizlere sağlarken belirli olumsuz sonuçları da beraberinde getiriyor. Özellikle özel yaşamın gizliliği tehdit altına giriyor ve dijital dünya sizi izliyor.

Dijital dünya sizi izliyor ise www.ekoruma.com.tr ile tanışmanın vakti gelmiş demektir.

Dijital dünya sizi izliyor ise bu belirsiz olumsuzlukları beraberinde getirebilmektedir. Özellikle yukarıda özel yaşamın gizliliğinin tehdit altında olduğunu dile getirmiştik. Dijital medya araçlarının kullanılması ile bireysel kullanıcıların paylaşmış olduğu içerikler, fotoğraflar ve videolar belirli aralıklarla takip edilmediğinde kötü amaçlı kullanım yapılan sitelere eklenebilmektedir. Video ve fotoğrafların kötü amaçlı sitelerde kullanılması ise kişilerin itibarına zarar vererek saygınlıklarını kaybetmelerine neden olabilmektedir. Bu yüzden dijital dünya sizi izliyor ise eKoruma ile tanışarak itibarınızı kaybettirecek olan içeriklerin önüne geçmenizi sağlayabilirsiniz.

eKORUMA genellikle kişilerin ve firmaların itibar yönetimini yapmaktadır. İtibar yönetimi yapılırken kişiler veya firmalar hakkında itibar kaybetmeye neden olacak içerikler, hesaplar, fotoğraf ve videolar belirlenerek gerekli yöntemler ile internet kaydından sildirilmesi yapılmaktadır. Online itibar yönetimi özellikle markalar için de oldukça önemlidir. Çünkü itibarına yönelik dijital karalama kampanyaları düzenlenen markaların satışlarının düştüğü ve saygınlığının azaldığı araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Bunun yanı sıra markalara yönelik yayımlanan olumsuz haberler ve paylaşımlar da aynı sonuçları beraberinde getirebilmektedir. Bu yüzden markaların online itibarını koruması ve belirli olumsuz sonuçların önüne geçmesi için online itibar yönetimine önem vermesi ve hakkında çıkan haber ve paylaşımları belirli zaman aralıklarıyla takip etmesi gerekmektedir. Bizler eKORUMA olarak markanıza yönelik her olumsuz içeriğin sürecini yöneterek itibar kaybetmenizi engelliyor ve markalarınızın gelişmesinde aktif rol oynuyoruz.

www.ekoruma.com.tr’i Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden takip edebilir ve her türlü sorunuz için İletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dikkat: eKoruma; Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Şirketi Değildir. İçeriklere Bilişim Yöntemleri ile Müdahale Eden Bir Teknoloji Şirketidir.
Bu sitedeki tüm yazı ve içerikler ekoruma danışmanlık hiz. a.ş. aittir
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eKORUMA’da İçeriğiniz Kaldırıldıktan
Sonra Ödeme Yaparsınız
eKORUMA Müşterileri Link Durumlarını Online Takip Ederler
Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıİyzico Alt Yapısı ile Online Ödeme

Site İçi Arama