Marka İmajınızı Koruyun

Bu Yazıyı 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Dijitalleşmenin giderek yükselmiş olduğu yeni dünyada artık her şey eskisinden daha hızlı ve ulaşılabilir. Bu yüzden marka imajınızı korumanız ve tehdit oluşturabilecek davranış, içerik, haber ve görsellerden kaçınmanız gerekiyor. Bu durum hem kendi marka imajınızı, hem şirketinizi hem de çalışanlarınızı etkileyebilir. Markanız hakkında çıkan olumsuz haberler iş hacminizi küçültürken kişisel imajınıza da zarar verecektir. Bu yüzden hakkınızda çıkmış olan olumsuz veya sahte haberler birinci derecen sizi ilgilendirmektedir.

Marka İmajı

Kurumunuzun imaj inşası artık internet üzerinden takip edilmekte, satın alma süreçlerinde müşteri deneyim, yorum ve şikâyet süreçleri etken olmaktadır. Satın alma ve marka algısı yaratan bu etkenler sizi tercih edilen bir marka yaparken diğer bir yandan da insanlar tarafından tercih edilmeyen bir marka olarak sınıflandırabilir. Bu yüzden imajınızı ve hakkınızda çıkmış olan haberleri kontrol etmelisiniz.

www.ekoruma.com.tr olarak hakkınızda çıkmış olan sahte veya olumsuz haberlere karşı uzman ekibimiz ile hem haberleri kaldırma konusunda çalışmalar ve incelemeler yapıyoruz hem  bütün  süreçlerde bu işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Eğer izniniz olmaksızın hakkınızda görsel veya sizin markanıza ait bir paylaşım yapılıyorsa mutlaka bize başvurunuz

Dikkat: eKoruma; Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Şirketi Değildir. İçeriklere Bilişim Yöntemleri ile Müdahale Eden Bir Teknoloji Şirketidir.
Bu sitedeki tüm yazı ve içerikler ekoruma danışmanlık hiz. a.ş. aittir
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eKORUMA’da İçeriğiniz Kaldırıldıktan
Sonra Ödeme Yaparsınız
eKORUMA Müşterileri Link Durumlarını Online Takip Ederler
Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıİyzico Alt Yapısı ile Online Ödeme

Site İçi Arama