İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Kaldırıyoruz

Bu Yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz.

İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Kaldırıyoruz ! İnternet dünyasının büyümesi ile birlikte istenilen her türlü bilgiye saniyeler içerisinde ulaşılır durumdayız. Bu durum her ne kadar tüm alanlarda bize çeşitli kolaylıklar sağlasa da kişisel bilgilerinizi tehdit edecek ve ilerideki yaşamınızda problem oluşturabilecek dezavantajları da beraberinde getirebilmektedir. Hakkınızda çıkmış olan olumsuz haberler hem iş hayatınızı hem de itibarınızı doğrudan etkilemektedir. Bunun yanı sıra dolandırıcılık, istismarlar, siber zorbalar da dijital dünyanın karanlık yüzü olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet ortamında dikkatli olunmaz ise bu gibi durumların içine bir anda dahil olabilirsiniz.

Hakkınızda yayınlanan tüm olumsuz haberler kişilerin sizin hakkınızda bilgi almak istemesi sonucunda karşılarına yayınlanan tüm kanallar tarafından saniyeler içinde çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda kişiler, kişilere ait markalar zarar görebileceği gibi kişilerin aileleri de zarar görebilmektedir. İnternette hakkınızda çıkan olumsuz haberlerin başınıza açacağı sorunlar arasında maddi ve manevi zarar getirecek birçok şey bulunmaktadır. www.ekoruma.com.tr olarak kişilerin zarar görmesini engellemek için internetten olumsuz haberlerinizi kaldırıyoruz. Bu işlemleri sağlarken uzman bilişim ekibimizile kısa süreler içerisinde sorunlarınızın çözüme ulaşmasını sağlıyor ve kişisel yaşamınızı tehdit edecek her türlü problemin önüne geçilmesinde rol oynuyoruz.

www.ekoruma.com.tr Olarak İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Kaldırıyoruz

www.ekoruma.com.tr olarak İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Kaldırıyoruz, bunun yanı sıra İzinsiz paylaşılan her fotoğrafınız ve hakkınızda yazılan her yazı için şikâyetçi olmanızda danışmanlık sağlıyor danışmanlığın yanı sıra da bu gibi aksiliklerin önüne geçilmesi adına uzman ekibimiz ile içeriklerin kaldırılması adına hizmet sağlıyoruz. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınız takdirde kısa sürelerde çözüme ulaşmak istiyorsanız eğer uzman ekibimizden yardım almanız sizin yararınıza olacaktır. Bilişim ekibimiz isteğinizi en hızlı şekilde yerine getirecek ve gerekli süreçlerin başlamasında rol oynayacaktır.

İnternette hakkınızda çıkmış olan tüm haberlere ulaşmak için öncelikle tüm arama motorlarında ve sosyal mecralarda kendinizi isim ve soy isminizi yazarak aratmalısınız. Çıkacak sonuçları ve özellikle olumsuz olanlar hakkında işlem başlatabilmek için mutlaka işin uzmanlarına başvurmalısınız. Uzmanlar sayesinde hakkınızda çıkan olumsuz haberlerin kaldırılması için gerekli aksiyon planları yapılacaktır.

www.ekoruma.com.tr’i Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden takip edebilir ve her türlü sorunuz için İletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dikkat: eKoruma; Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Şirketi Değildir. İçeriklere Bilişim Yöntemleri ile Müdahale Eden Bir Teknoloji Şirketidir.
Bu sitedeki tüm yazı ve içerikler ekoruma danışmanlık hiz. a.ş. aittir
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eKORUMA’da İçeriğiniz Kaldırıldıktan
Sonra Ödeme Yaparsınız
eKORUMA Müşterileri Link Durumlarını Online Takip Ederler
Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıİyzico Alt Yapısı ile Online Ödeme

Site İçi Arama