İnternetten Olumsuz İçeriklerinizi Kaldırın

Bu Yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz.

İnternetten olumsuz içeriklerinizi kaldırın, artık işlemlerin saniyeler içinde dijital ortamda paylaşılabildiği yenidünya ile karşı karşıyayız. Bunun dışında kişilerin Sanal denilen bu ortamlarda vakit geçirme süresi her geçen gün artıyor. Böylece yapılan her işlem daha fazla incelenmekte ve hakkınızda oluşan olumlu veya olumsuz haberlerin internet ortamındaki kaderinizi belirleyici nokta haline gelmiştir. Sizler de bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için eKORUMA’ya başvurabilir ve hakkınızda bulunan olumsuz içerikleri kaldırabilirsiniz.

eKORUMA ile İnternetten Olumsuz İçeriklerinizi Kaldırın

eKORUMA ile İnternetten olumsuz içeriklerinizi kaldırın ! Öncelikle hakkınızda çıkmış olan haberlerin tarama ve takibini yaparak, daha önce bu konu hakkında yapmış olduğunuz işlemleri inceliyoruz. Bu konuda ki uzmanlarımız hem bilişim alanında birikimleri olan hem de medya alanında dijital itibar konusunda deneyimleri olan güçlü bir kadrodan oluşmaktadır. İnceleme ve tarama işlemlerinden sonra kaldırılmasını istediğiniz olumsuz haberlerinizin neler olduğuna karar verip, hızlıca işlemlerimizi başlatıyoruz. Bu süreçte tüm detaylara hâkim oluyorsunuz. Hakkınızda yayınlanmış müşteri memnuniyeti haberleri sizi tercih edilenler arasına hızlıca yerleştirirken, bir de geri planda kalmanızı sağlayan olumsuz haberler internet ortamındaki itibarınızı ve kazancınızı bir anda yerle bir edebilir. Özellikle günümüzde birçok markanın itibarı bu şekilde zedelenerek satış kazançlarında büyük oynamalar olabilmektedir.

Yanlış ve itibar zedeleyici haberler, müşteri deneyimlemelerinde satışlarınızı ciddi derecede etkileyecek ve markanızın ticari faaliyetlerini olumsuz bir şekilde durdurabilecektir. Özellikle asılsız haberler belki de olmadığınız bir imaj etkisi yaratarak tüm mecralarda ayağınıza takılan bir taş olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için olabildiğince dikkatli davranmak gerekir. Her bilgiyi paylaşmamak, özel olan fotoğraflarımızı evimizin adresini (yer bildirimi) yapmamak, belirli sınırlar çerçevesinde kullanmak gerekir. Ebeveynler bu konuda daha da bilinçli olmalıdır. Çocukların güvenliği için olabildiğince dikkatli davranmaları çocuklara güvenli bir internet ortamı sağlamaları gerekmektedir. İnternet ortamında sağlayacağınız ufak tedbirler ile oluşabilecek sorunların önüne geçer ve geri dönülmesi zor süreçler yaşamamış olursunuz.

www.ekoruma.com.tr’i Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden takip edebilir ve her türlü sorunuz için İletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilir ve online itibarınızı koruyabilirsiniz.

Dikkat: eKoruma; Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Şirketi Değildir. İçeriklere Bilişim Yöntemleri ile Müdahale Eden Bir Teknoloji Şirketidir.
Bu sitedeki tüm yazı ve içerikler ekoruma danışmanlık hiz. a.ş. aittir
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eKORUMA’da İçeriğiniz Kaldırıldıktan
Sonra Ödeme Yaparsınız
eKORUMA Müşterileri Link Durumlarını Online Takip Ederler
Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıİyzico Alt Yapısı ile Online Ödeme

Site İçi Arama