Google Reklam İhlalleri

Bu Yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz.

İnternette yayınlayacak olduğunuz reklamları oluşturmanıza yer sağlayan bir paneldir. Google adwords reklamları ile dilediğiniz kanalda ki hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Ayrıca bireysel olarakta kullanılan bu panel tüm işletmeler tarafından hızlıca kullanılmaya devam etmektedir.

Google reklamları marka ismini ve itibarını yönetmek için en önemli adımlardan dır.

Adwords

Avantajları nelerdir?

Google reklam ihlalleri kişi ve kurumlar için çok önemlidir. Haberiniz olmadan marka isminizi kullanarak sizin üzerinizden diğer kişiler haksız kazanç elde edebilirler. Arama sonucunda sizin isminizi arayan kişilerin karşısına reklam olarak çıkarak yanıltıcı reklam veya kötü sitelere yönlendirebilir.

Burada en önemli kısım sizin isminiz ile müşterilerinizi dolandırabilir ve bu durum müşterilerinizin gözünde itibarınızı kaybetmenize neden olabilir.

Rakip firmalar marka isminizi içeren anahtar kelimeler aracılığıyla sizin sektörde olan başarınızdan faydalanmaya çalışabilir. Bu yüzden Google reklam ihlalleri takip edilmesi gereken en önemli mecraların başında gelir.

Şirketiniz ile hiçbir ilişiği olmayan kişilerin internet ortamındaki çalışmalarında sizin isminizi referans göstererek ya da reklam açarken sizin marka isminiz ile açması müşterinizi yanlış yönlendirecektir.

Google reklam ihlallerini takip etmek neden önemlidir?

7/24 takipte olun

eKORUMA olarak maruz kalmış olduğunuz bu ihlalleri engelleyebiliriz. Sizde markanızı izinsiz olarak kullanan, sizin üzerinizden gelir elde etmeye çalışan kişilerden haberdar olun ve marka itibarınızı koruyun.

Dikkat: eKoruma; Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Şirketi Değildir. İçeriklere Bilişim Yöntemleri ile Müdahale Eden Bir Teknoloji Şirketidir.
Bu sitedeki tüm yazı ve içerikler ekoruma danışmanlık hiz. a.ş. aittir
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eKORUMA’da İçeriğiniz Kaldırıldıktan
Sonra Ödeme Yaparsınız
eKORUMA Müşterileri Link Durumlarını Online Takip Ederler
Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıİyzico Alt Yapısı ile Online Ödeme

Site İçi Arama