Müstehcen İçeriklerim Kaldırılabilir Mi?

Bu Yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz.

İnternet, Dünya’daki bütün bilgilere kolayca ulaşmamızı sağlıyor. Bu bütün bilgilerin içerisinde, cinsel içerikli reklamlar, pornografik ürün tanıtımı, girdiğimiz sitelerde açılan müstehcen içerikler, görmek istemeyeceğimiz, haberimiz olmadan paylaşılmış müstehcen içeriklerimiz olabiliyor.

Bunun bir sebebi de fotoğraf, video çekmemize yarayan aletlerin neredeyse herkes tarafından kullanılıyor olması ve günümüzün her zamanında yanımızda olması. Bazen yanlış kişilere güvenip müstehcen fotoğrafımızı onlarla paylaşabiliyoruz, bazen de haberimiz olmadan çekilen müstehcen fotoğrafımız internette paylaşılabiliyor.

Müstehcen içerik

Özellikle müstehcen içeriklerin bulunduğu içeriklerin internette yayılması, diğer içeriklerin yayılmasından çok daha kısa sürede gerçekleşiyor. Müstehcen içeriklerinizin internette yayılması, itibarınız için çok kötü sonuçlar doğurabilir. Yaşadığımız toplumun bu konudaki hassasiyetini biliyoruz. Bu gibi durumların doğuracağı sonuçları tahmin etmek çok zor değil.

Siz yayılmaması için çaba gösterseniz de, kötü niyetli insanlar bunları almak için ellerinden geleni yapacaklardır. Birçok insan internette müstehcen içeriklerinin dolaştığını dostlarının uyarısıyla fark ediyor. İnternette müstehcen içeriklerinizin dolaşması, itibarınızda düzelemeyecek zedelenmelere yol açabilir, insanların size bakış açısı dahi değişebilir. Sizin bir suçunuz olmasa dahi kötü niyetli insanlar sizi topluma yanlış tanıtabilir ve bu içerikler hayatta birçok yerde size engel teşkil edebilir.

Müstehcen İçeriklerimin Yayılmaması İçin Ne Yapmalıyım?

Gereken Önlemleri Almama Rağmen Müstehcen İçeriklerim İnternette Dolaşıyor

Bu durumdan sonra profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var. Müstehcen içerikleriniz ne kadar kısa sürede kaldırılırsa, itibarınız o kadar az zedelenir. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin, işinde uzman ekibimizle müstehcen içeriklerinizi internet âleminden silelim. İtibarınızın zedelenmesinden korkmayın, bizler itibarınızı korumak için buradayız.

Dikkat: eKoruma; Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Şirketi Değildir. İçeriklere Bilişim Yöntemleri ile Müdahale Eden Bir Teknoloji Şirketidir.
Bu sitedeki tüm yazı ve içerikler ekoruma danışmanlık hiz. a.ş. aittir
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eKORUMA’da İçeriğiniz Kaldırıldıktan
Sonra Ödeme Yaparsınız
eKORUMA Müşterileri Link Durumlarını Online Takip Ederler
Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıİyzico Alt Yapısı ile Online Ödeme

Site İçi Arama